16 Aralık 2011 Cuma

Yemek Yarışması ---- Lezzet ve Eğelnce Tutkunları Yemek Şöleni'nde Buluşuyor


Yemek Şöleni, bu yıl da birbirinden leziz ve orijinal köfteli tariflerin yarışına sahne olacak. İstanbul The Green Park Hotel Bostancı’nın mutfağında gruplar halinde yarışacak katılımcılar, en iddialı oldukları yemek tariflerini bu yıl da ünlü sanatçı, gurme ve profesyonellerden oluşacak bir jüriye beğendirmeye çalışacaklar. Dereceye girenlerin yanı sıra Yemek Şöleni’nde yarışan tüm finalistler de birbirinden değerli hediyeler kazanacaklar. Yarışmaya katılarak hediyelere sahip olmak isteyenlerin yapmaları gereken tek şey ise iddialı oldukları yemek tarifini, www.yemeksoleni.org sitesinde bulunan kuponla birlikte yarışmaya katılım sağlayabiliyor. Yemek Şöleni, mutfakta yeteneğine güvenen herkesin katılımına açık…

5. Yemek Şöleni; ana sponsor Finish Bulaşık Deterjanı başta olmak üzere, co-sponsorlar Parex Mutfak ve Temizlik Ürünleri, Arzum Küçük Ev Aletleri, Öztiryakiler - Blanco ve Pera Ankastre Ürünler gibi markaların yanı sıra İglo Dondurulmuş Gıda, Coşkun Et, Doygun Ekmek, Yudum Yağ, Algida Carte d’Or, Gürallar ArtCraft Cam Ürünleri, Yuva Maya, Dr. Beckmann Temizlik Ürünleri, Yemen Baharat ve Aro Gıda’nın katılımıyla 12 Ocak 2012 Perşembe günü, İstanbul The Green Park Hotel Bostancı’da gerçekleşecek.


Katılmak için; www.yemeksoleni.org adresinde ki kuponu tarifinizle birlikte sitede belirtilen adrese kargolayarak veya Sofra Dergisinin Aralık sayısında yer alan kuponu doldurup tarifinizle birlikte gene kuponda belirtilen adrese göndererek katılabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder