9 Temmuz 2012 Pazartesi

Tursil'den Blogger Buluşması

Geçen hafta düzenlenen ve hasta olduğum için katılamadığım etkinliği sizlerle paylaşmak istedim... Giden diğer arkadaşlar çok eğlenmişler.


Çamaşır deterjanlarının öncü firması Henkel, yeni nesil Tursil Jel’in tanıtım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Dünyaca ünlü dev Alman firması, bu kez de hanımların çamaşırda en büyük yardımcısı Tursil Jel’in leylak ve kır çiçekleri alternatiflerinden oluşan koku seçeneklerini ön plana çıkartan bir workshop etkinliğine imza attı. Aktivite, Ege Soley Çiçek Atölyesi’nde gerçekleşti. Çiçekler ve aranjman yapımı konusunda uzman isimlerin başında gelen Ege Soley, leylak ve kır çiçeği kokularının Tursil Jel ile temizliğin sembolü olduğunu ifade ederken davetlilere çiçek aranjmanı yapmayı öğretti. 


Eski Türkiye ve Avrupa Güzeli Neşe Erberk’i marka yüzü olarak seçen Tursil Jel, “Yuvanızın Baş Tacına Yakışan Mis Gibi Temizlik” sloganı ile yola çıktığı tanıtım organizasyonlarına devam ediyor. Yıllardan beri çamaşırda mükemmel temizlik ve büyüleyici koku arayan hanımların vazgeçilmezi olan marka, internet mecrasında hedef kitlenin nabzını tutan önemli insanları Ege Soley Çiçek Atölyesi’nde bir araya getirdi. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder